ETA:SB Small Business
DİĞER VERSİYONLAR
DUYURULAR
  • ETA'dan, kaçırılmayacak fırsat ve kampanyalar...
  • ETA:SB Small Business, ilk adımı doğru atmak isteyen işletmelerin hizmetinde. Detay
  • Kredi kartına 6 taksit fırsatı. Tek çekimde %7 iskonto. Detay
  • ETA'dan iki yeni modül:
    ETA:Satın Alma Modülü -
    Yönetim Analizi ve Finansman Takibi Modülü     Detay
  • Sürekli güncellenen Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzü inceleyebilirsiniz.       SSS
Detay 
 
ETA:SB SMALL BUSINESS - FİYAT VE FİYATLANDIRMA KOŞULLARI

eta small business

 

ETA:SB FİYATLANDIRMA KOŞULLARI

1. ETA:SB, kalifiye personelle telefon desteği içerir.

2. ETA:SB, bir yıl versiyon yenileme garantisine sahiptir.

3. ETA:SB, Microsoft SQL Server Express Edition ile birlikte gelir.

4. ETA:SB, bir sefere mahsus, bedelsiz, 2 saatlik Kurulum, Fatura ile İrsaliye Dizaynı ve Ön Eğitim seansı içerir. Satın alınması durumunda, E-Fatura modülü için 1 eğitim seansı, E-Arşiv opsiyonu için de 1 eğitim seansı ilave olarak verilir.

5. Yukarıdaki bedelsiz hizmete ilave olarak talep edilebilecek “eğitim ve destek” hizmetleri için, 2 saatlik hizmet bedeli 240.-TL (KDV dahil)’dir.

6. E-Fatura modülü ve E-Arşiv opsiyonu ile beraber belli sayıda standart dizayn verilir. Firma logosunun ve diğer bazı bilgilerin ilgili dizaynlara ilave edilmesi vb. düzenleme ve düzeltme çalışmaları için ek bedel talep edilir.

7. E-Fatura modülü ve E-Arşiv opsiyonunun üstte belirtilen fiyatlardan satışı, sadece yeni Müşterilerimize, ETA:SB ile beraber alımlarda ya da sadece ETA:SB kullanan eski müşterilerimize ilave modül olarak mümkündür. ETA:V.8-SQL ve ETA:SQL kullanan eski Müşterilerimize bu fiyatlardan satış yapılmamaktadır.

8. ETA:SB, tek kullanıcılıdır ve ek kullanıcı ilavesi imkanı bulunmamaktadır.

9. ETA:SB’ye, sunulan pakette yer alanlar ve üstte belirtilen E-Fatura modülü ile E-Arşiv opsiyonu dışında ek modül ilavesi yapılmamaktır.

10. Ek kullanıcı ya da ek modül gerekmesi halinde;
      - Satın alındığından itibaren 1 yıl içinde ETA’nın diğer versiyon ve paketlerine, paketin kampanya bedelinden ETA:SB’nin güncel bedeli düşülerek, geçiş imkanı mevcuttur.
      - Satın alındığından itibaren 1 yıl sonrası ise, ETA’nın diğer versiyon ve paketlerine, paketin liste fiyatından ETA:SB’nin güncel bedeli düşülerek, geçiş imkanı mevcuttur.

11. Farklı bilgisayarlarda kullanmak üzere 1’den fazla ETA:SB satın alınması durumunda, bir indirim söz konusu değildir.

12. E-Fatura ve E-İrsaliye modülleri ile E-Arşiv Faturası modülü, alım tarihinden itibaren ilk yıl hariç "Yıllık Geliştirme ve Güncelleme Bedeline" tabidir. Diğer Modüllerin Güncel Versiyonda olması gereklidir.

13. ETA:SB Versiyonumuzda, Programların kullanıcı tarafından diğer firma ya da şahıslara devrinde, geçerli fiyat listesi üzerinden program bedelinin %20'si talep edilir. Devir yapılan sistem ETA'nın güncel versiyonunda değilse, Versiyon Yenileme Bedeli de alınır. Süreleri gelmişse ayrıca Yıllık Geliştirme ve Güncelleme bedelleri de talep edilir.

 

ETA: Small Business - Fiyat ve Fiyatlandırma Koşulları - PDF indir

0(212) 267 02 92